Rzeszów Subregion I

RZESZÓW

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szopena 51
35-959 Rzeszów
Tel.: 17 86 76 277
I piętro – pokój nr 206

Monika Bebło – Animator
Tel.: 798 890 696
E-mail: mbeblo@rarr.rzeszow.pl

Kinga Muszyńska – Brodowicz – Doradca biznesowy
Tel.: 798 890 727
E-mail: kbrodowicz@rarr.rzeszow.pl

Konrad Rakszawski – Konsultant regionalny ds. PZP
Tel.: 798 890 728
E-mail: krakszawski@rarr.rzeszow.pl

Piotr Brożbar – Doradca biznesowy
Tel.: 798 890 698
E-mail: pbrozbar@rarr.rzeszow.pl

Dorota Trzpis – Doradca biznesowy
Tel.: 798 890 755
E-mail: dtrzpis@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Lang – Doradca marketingowy
Tel.: 798 890 723
E-mail: klang@rarr.rzeszow.pl

Beata Rawska – Koordynator szkoleń
Tel.: 798 890 702
E-mail: brawska@rarr.rzeszow.pl

Alina Terpińska – Radca prawny
Tel.: 798 890 743
E-mail: aterpinska@rarr.rzeszow.pl

Piotr Zawada – Doradca osobowy
Tel.: 535 299 429
E-mail: pzawada@rarr.rzeszow.pl

Małgorzata Stabryła-Storek – Doradca kluczowy
Tel.:  798 890 682
E-mail: mstabryla@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Malec – Specjalista ds. reintegracji społeczno–zawodowej
Tel.: 798 890 837
E-mail: kmalec@rarr.rzeszow.pl


Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Szopena 51
35-959 Rzeszów

Pliki do pobrania

Wszystkie potrzebne pliki znajdują się na stronie Pliki do pobrania.

Pliki do pobrania